Буковинців просять вступати до батальйону територіальної оборони

Роман Ванзуряк звернувся до буковинців з приводу
створення батальйону територіальної оборони

З метою виконання завдань із територіальної оборони на території Буковинського краю створюється батальйон територіальної оборони з числа патріотів на основі їх добровільного вступу на військової службу.

Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Роман Ванзуряк звернувся до керівників осередків політичних партій та громадських організацій краю, до всіх небайдужих громадян, патріотів, особливо до тих, хто пройшов службу в підрозділах МВС, СБУ чи у Збройних Силах України, виконати свій головний громадянський обов’язок, захистити й зберегти територіальну цілісність нашої держави.

«Керівництвом виконавчої влади визначено основні задачі й завдання, розв’язання і вирішення яких дозволить стабілізувати ситуацію в нашій області. Особливо це важливо напередодні Дня Перемоги, тому що саме в цей пам’ятний день, як стало відомо, група провокаторів спланувала активні дії щодо дестабілізації ситуації в області та державі загалом», – йдеться у зверненні.

Всі, хто готовий захищати громадян від загрози тероризму, можуть з’явитись до районних та Чернівецького міського військових комісаріатів й укласти відповідні контракти стосовно проходження служби в зазначеному батальйоні.

«Прошу Вас проявити велике почуття патріотизму і свідомості, бойовий дух в ім’я захисту територіальної цілісності нашої держави!», – закликав Роман Ванзуряк.

peredplata