Сокирянське віче: геть УСІХ! Козака на сотника

Сокирянське віче: геть УСІХ! Козака на сотникаРЕЗОЛЮЦІЯ
Сокирянського Народного Віче від 12.05.2014р.
м.Сокиряни

Україна опинилася перед серйозною загрозою окупації російським агресором.

Під міфом «нормалізації суспільно-політичної ситуації в Україні» Росією окуповано територія Криму і м. Севастополь. На кордонах України стоять російські військові формування, готові в любу хвилину перейти кордон з метою повної окупації нашої Батьківщини. Росією проводиться активна ідеологічна і диверсійна війна на нашій території.

В цій ситуації ми висловлюємо свою вдячність світовій спільноті за підтримку та солідарність з нами – українським народом. Ми категорично засуджуємо дії кремлівського режиму Путіна і закликаємо припинити загарбницькі дії.

Велика честь і слава українським військовим формуванням, задіяним у цьому протистоянні з окупантами. Ми високо цінуємо і підтримуємо професійні дії українських прикордонників, національної гвардії внутрішніх військ і військовим України, які залишилися вірними Присязі українському народові.

На фоні цих подій, ми стурбовані відсутністю адміністративних кадрів в нашому районі, наділених законною повнотою влади. До сьогоднішнього дня залишаються вакантними посади голови райдержадміністрації та голови районної ради. Районом керують прибічники режиму Януковича і партії «регіонів», що абсолютно незрозуміло і недопустимо після подій на Майдані в грудні-лютому минулої зими, де загинула «Небесна сотня», віддавши своє життя за нову європейську Україну без корупції, без олігархічних сімей та їх прибічників у владі.

Наш район межує з Молдовою і, при відсутності міцної адміністративної влади, можлива дестабілізація в Чернівецькій області з території Придністров’я. Це результат реальної регіональної політики партії «регіонів» і запроданців від партії «Батьківщина», які складають більшість в Сокирянській районній раді. Їхня основна мета незаконний захват перспективних придністровських земель, цінних чорноземів та майна громади Сокирянського району.

Тому ми вимагаємо:

1. Від голови Чернівецької облдержадміністрації: негайно подати в.о. Президента України подання на призначення голови Сокирянської РДА кандидатури з числа осіб, які не співпрацювали з режимом Януковича і негайно звільнити нині діючих заступників голови Сокирянської РДА, що заплямували себе протизаконними діями на користь попередньої влади, а саме: Бойко О. С, Банчука Б. М, Безкупського П.П.

2. Від Сокирянської районної ради: депутатам від партії «регіонів» та запроданцям-депутатам від партії «Батьківщина» негайно скласти свої депутатські мандати у зв’язку з знищенням ними місцевого самоврядування, та постійним порушенням Законів України.

3. Виразити недовіру роботі Сокирянської районної ради і почати процедуру її розпуску.

4. Для захисту життя і гідності громадян та їхнього майна мешканців Чернівецької області створити підрозділ громадської організації «Буковинська сотня» на Сокирянщині.

Звертаємося до наших земляків, віруючих усіх церков і конфесій с закликом підтримати наші вимоги, відстояти державну цілісність і незалежність України, бути пильними, організованими і дисциплінованими з метою захисту нашої держави, прийняти активну участь у виборах Президента України.

З нами Бог!
За нами Україна!
Слава Героям України!
Слава Україні!