Богословська: Втрата свідомості вартового – це знак, що буде ще багато жертв

Богословська: Втрата свідомості вартового - це знак, що буде ще багато жертвПозафракційний нардеп Інна Богословська засмучена через те, що під час проходу Президента України Петра Порошенка впала гвинтівка і вартовий втратив свідомість. За її словами, це означає, що ще буде багато жертв.

Говорячи про інавгурацію президента, Богословська зауважила, що Порошенко озвучив те, чого хоче суспільство.

\”Крім того, він говорив те, в що вірить сам. Для президента це дуже важливо. Наскільки реальні ці речі, про які він говорив? Від нього треба очікувати твердості, яка інколи буде межувати із жорстокістю. Тому що, на жаль, без того, щоб когось посадили, не обійдеться. Я поговорила із трьома губернаторами: у них в областях сидять від центральних органів влади ті ж \”сматрящіє\”, які були при Януковичі. Плюс ще додали по 2-3 людини від нинішніх парламентських фракцій. До мене підходив мій знайомий бізнесмен, який належить до нормальних капіталістів. Він каже: \”Інно, зараз на залізницю взяли заступників – найбільших хабарників за всю історію роботи цієї структури, навіть одного із замів Кірпи теж повернули\”, – наголосила політик.

Вона впевнена, що якщо Президент та уряд не зламають таку корупційну складову, то люди цього не пробачать.

\”Мені говорять, що ще тиждень-два і народ повстане, але тепер уже в областях. Губернатори кажуть, що більше не будуть закривати очі. А люди тільки чекають, коли б підняти на вила мерзотників\”, – додала нардеп.

Джерело

peredplata