У боях із терористами з четверга загинуло 13 силовиків – РНБО

У боях із терористами з четверга загинуло 13 силовиків - РНБОЗа останню добу у боях із терористами на сходу України загинуло 13 силовиків.
Про це повідомив речник інформаційного центру Ради національної безпеки й оборони Володимир Чеповий на брифінгу 20 червня.

\”На даний момент підрозділи Збройних сил і Національної гвардії України звільнили від терористів Ямпіль та Кіровськ поблизу Красного Лиману Донецької області\”, – сказав він.

\”Взято під контроль міст через річку Сіверський Донець. Місто Слов\’янськ є практично блокованим українськими силовиками\”, – заявив Чеповий.

\”У ході цих боїв загинуло 12 військових ЗС України та 1 боєць Національної гвардії\”, – інформує Радбез.

Чеповий підтвердив, що 19 червня протягом доби було знищено близько 300 терористів, захоплено БРДМ, КАМАЗ з встановленими вогневими засобами, кілька ПЗРК, значну кількість стрілецького озброєння.

За його словами, внаслідок боїв у районі смт Металіст (Слов\’яносербський р-н, Луганська обл.) був знищений майже весь батальйон терористів \”Заря\”.

У РНБО наголосили, що вкотре був відбитий напад на Центральну базу зберігання бронетехніки в Артемівську, \”бойовики понесли втрати\”.

\”Сили АТО реагують на рух колони російських вантажівок в складі 7 КАМАЗів, без розпізнавальних знаків з причепами, на маршруті: Сніжне – Ямпіль – Слов\’янськ (Донецька обл.)\”, – заявив Чеповий.