У Львові знову обстріляли будинок мера Садового

У Львові знову обстріляли будинок мера СадовогоУ п’ятницю ввечері будинок міського голови Львова Андрія Садового, розташований у Львові на вул. Стрілецькій, 1 обстріляли із невстановленої поки зброї. Один з мешканців сусідньої вулиці розповів, що чув дуже гучний вибух

У будинку вибиті вікна і двері, частково пошкоджена одна стіна. За попередніми даними, будинок обстріляли з гранатомета.

Потерпілих, за попередньою інформацією, нема – Андрій Садовий з родиною у цей час перебували в Карпатах, на лижному курорті \”Буковель\”, повідомляє zaxid.net.

Це вже другий за півроку напад на помешкання міського голови Львова. Нагадаємо, що наприкінці липня будинок родини Садових обстріляли з гранатомета. Той напад також стався в ніч з п’ятниці на суботу, коли Садових не було вдома. Цей злочин досі не розкритий, хоча і президент Порошенко, і голова СБУ Наливайченко заявляли, що беруть під особистий контроль розслідування цього замаху.

\”Це вже переходить межі здорового глузду!, – емоційно прокоментував новий напад на його будинок Андрій Садовий. – Але якщо не розкритий попередній замах, то цього варто було очікувати\”.

Після липневого обстрілу будинок родини Садових цілодобово охороняють представники Державної служби охорони (ДСО).

Зараз на місці обстрілу працює міліція та СБУ.