Прокуратура передала до суду справи 11 членів команди Черновецького

Прокуратура передала до суду справи 11 членів команди ЧерновецькогоПрокуратура завершила слідство і направила матеріали до суду за 11 екс-чиновникам КМДА. Майже всіх звинувачують у хабарництві.

\”Кримінальні справи на них були заведені в 2010 і на початку 2011 року. Слідство підозрює головного спеціаліста відділу управління з контролю за використанням і моніторингом земель КМДА Буздугана в отриманні хабара в особливо великих розмірах. Йому загрожує термін від 5 до 10 років.

З цієї ж статті проходить і екс-головний спеціаліст головного управління внутрішньої політики КМДА Максим Семенець. Він встиг пропрацювати в управлінні близько трьох років, але як тільки їм зацікавилася міліція, був звільнений.

В суді вже знаходиться і справа про корупцію начальника головного управління транспорту Олексія Бархатова, головного спеціаліста відділу контролю і спостереження за якістю послуг главку по захисту прав споживачів Коваля, начальника юридичного апарату КМДА Фрідмана.

Кримінальну справу відкрито і проти колишнього начальника головного управління фізкультури і спорту КМДА Буркацького. Слідство підозрює, що він, зловживаючи службовим становищем, підписав акти з реконструкції спортивного комплексу у парку Партизанської слави\” на 1 млн 68 тис. грн. Хоча колишні співробітники управління кажуть, що це дуже хороша людина\”, – пише газета \”Сегодня\”.

Також до судів направлено і справу проти головного спеціаліста землеустрою КМДА Леонова – його підозрюють в шахрайстві.

Нагадаємо, вже йдуть суди з екс-начальника главку охорони культурної спадщини Руслан Кухаренко. Вирок колишньому головному медику Києва Людмилі Качуровій повинні винести днями.