Тимошенко діяла в інтересах України, – Вакарчук

Тимошенко діяла в інтересах України, - Вакарчук Печерський районний суд Києва, який розглядає кримінальну справу проти колишнього прем\’єр-міністра Юлії Тимошенко щодо газових контрактів з Росією, допитав екс-міністра освіти і науки Івана Вакарчука.

Іван Вакарчук під час допиту заявив, що не пам\’ятає, чи роздавали учасникам засідання Кабміну якісь документи. За його словами, на засіданні просто обговорювалася ситуація, яка склалася довкола переговорів про газові контракти з Росією.

При цьому, на вимогу прокуратури, суддя зачитав протокол допиту Вакарчука на досудовому слідстві, в якому свідок зазначив, що під час зазначеного засідання Кабміну його учасникам лунали тексти директив, однак він точно не пам\’ятає, чи був їхній текст ідентичний тим директивам, які йому були надані слідчим під час допиту і представлені як оригінал підписаних Тимошенко директив на укладення газових угод.

Разом з тим, на судовому засіданні Вакарчук, відповідаючи на запитання адвоката Тимошенко Юрія Сухова зазначив, що Тимошенко при затвердженні директив діяла в інтересах України.

«Кожна посадова особа, яка давала присягу в парламенті, мусить діяти в інтересах держави», – зазначив він.

Як повідомлялося, екс-міністр оборони України Юрій Єхануров заявив, що невигідні умови газових контрактів у 2009 році пов\’язані з боргом компанії ЄЕСУ перед Росією.
Джерело