Валерій Чинуш: «Ми всі родом з дитинства»

Валерій Чинуш: «Ми всі родом з дитинства»У спальних районах Чернівців міська рада облаштовує дитячі майданчики. До благородної справи долучаються депутати-меценати. Щоправда, не дуже багато їх. Але депутат міської ради Валерій Чинуш на своєму виборчому окрузі днями за свої кошти обладнав чудовий дитячий майданчик.

Валерій Миколайович вирізняється своєю благодійною діяльністю. А це, своєю чергою, приносить відповідні і політичні, і моральні дивіденди. Люди віддячують своєму обранцю своєю довірою. Не кожний депутат може похвалитися тим, що вже більше 10 років обирається за одним і тим же виборчим округом і одержує високий відсоток голосів. Інші наобіцяють людям перед виборами молочні ріки з кисільними берегами, не виконають своїх обіцянок, а перед наступними виборами вже обіцяють на іншому окрузі.

Валерій Чинуш: «Ми всі родом з дитинства»

На відкриття прекрасного дитячого майданчика на виборчому окрузі депутата Чинуша в одному з дворів багатоповерхівок у районі вулиць Воробкевича-Комарова завітав і секретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин. Він знає ціну таких споруд. Бо тільки за липень у Чернівцях за кошти міськради їх відкрито 5. А до кінця літа буде 10. Тому щиро дякував Валерію Чинушу за благородну справу. Та найкращою дякою депутатові стали сповнені радістю оченята маленьких жителів багатоповерхівок. Вони ж-бо будуть користуватися цим добром.

Валерій Чинуш: «Ми всі родом з дитинства»

— Ми всі родом з дитинства, — говорив депутат Валерій Чинуш, — і нам завжди хотілося гратися гарними іграшками, гойдатися на гойдалках, будувати піщані замки у пісочницях. Не всі мали однакові можливості. Мені доводилося гратися саморобними дерев’яними іграшками. Наша сім’я з села Іванківці Кіцманського району не вирізнялася великими матеріальними статками, як і тисячі інших сімей у ті часи. Отож треба компенсувати дітям все те, чого не змогли одержати ми у своєму дитинстві.
На відкритті майданчика діти отримали в подарунок від благодійників іграшки та смачний фуршет.
Ця добра справа продовжила низку чисельних благодійних справ, які зробив, робить і робитиме депутат Чинуш на своєму виборчому окрузі. Недавно в одному з дворів по вул. Ентузіастів за його сприяння оновлено баскетбольний майданчик. У цьому році ще одне дитяче містечко Валерій Чинуш обіцяє подарувати дітям. Обіцянки свої депутат вміє не тільки роздавати, а й виконувати.
Василь Мудрий
Світлини – сайт Чернівецької міської ради