Тимошенко: \”Йде прямий удар по кожному з моїх захисників\”

Екс-прем\’єр Юлія Тимошенко заявляє, що влада чинить тиск на всіх захисників, які брали участь в судовому процесі щодо газових угод 2009 року.

Про це вона заявила після завершення судового засідання в Печерському райсуді, повідомляє її персональний сайт. \”Ви знаєте, що зараз Микола Сірий, якому також дали дві доби на ознайомлення зі справою, і який був змушений піти з цього процесу, оскільки він не може займатися профанацією і діяти непрофесійно, зараз проти нього почався терор\”, – зазначила вона. Тимошенко розповіла, що \”зараз піднімають його дисертацію за 1991 рік і намагаються довести, що він займався плагіатом\”. \”Тобто йде прямий удар по кожному мою захисникові. Причому удар з незаконним використанням силових структур\”, – сказала екс-прем\’єр.

Вона також нагадала, що відносно її захисника Миколи Титаренко кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури порушила дисциплінарне провадження метою позбавлення адвокатського посвідчення.
\”Кожного адвоката намагаються залякати… І зараз Миколи Миколайовича Титаренко за те, що він не зміг ознайомитися зі справою внаслідок того, що йому суддя не дав часу, його зараз позбавляють адвокатського посвідчення\”, – додала Тимошенко. Крім того, екс-прем\’єр повідомила, що загрожує позбавлення посвідчення і Олександру Плахотнюку, і Миколі Сирому.

\”Так само звернулися за позбавленням адвокатського посвідчення і за Плахотнюку, і за Миколі Івановичу Сирому\”, – нагадала вона. \”Тобто людей репресують, адвокатів репресують їх примушують робити те, що вони не здатні робити, і за це їх дуже жорстоко карають – за те, що вони не надходять протизаконно\”, – резюмувала Тимошенко. Як відомо, захисниками екс-прем\’єра в судовому процесі були Сергій Власенко, Микола Титаренко, Олександр Плахотнюк і Микола Сірий. В понеділок суд задовольнив клопотання Тимошенко про допуск до справи нового захисника – Юрія Сухова. При цьому суддя Родіон Кірєєв дав адвокату на ознайомлення з матеріалами справи, як і його попередникам, всього два дні.

peredplata