В Україні затримали російських фінансистів Антимайдану

В Україні затримали російських фінансистів АнтимайдануСлужба безпеки України затримала двох громадян Росії та одного – Республіки Білорусь, які фінансували координаторів одеського \”Антимайдану\” та готували масові акції проти української влади.

Встановлено, що вказані особи прибули до Одеси наприкінці червня ц.р. для виконання спецзавдання російської розвідки – розгорнути широку роботу з організації акцій протесту з метою дестабілізації соціально-політичної ситуації в усьому регіоні.

Використовуючи тактику розповсюдження чуток та дезінформації, спекулюючи невдоволенням частки громадян соціально-побутовими проблемами, російські агенти через контакти з місцевими сепаратистами готували групи радикально налаштованих громадян для проведення акцій, – розповіли у відомстві.

Крім того, вони виготовляли та розповсюджували агітки із закликами виходити на мітинги, підбурювали населення до масових безпорядків.

\”Шляхом підкупу \”кишенькових ЗМІ\” зловмисники поширювали \”панічні настрої\” через проплачені стрічки новин, публікації у пресі, сюжети на телебаченні\”, – наголошують у СБУ.

Після кожної проведеної акції зловмисники повинні були надсилати своїм іноземним кураторам фотозвіти.

З’ясовано також, що саме ці \”гастролери\” за вказівкою іноземної сторони здійснювали фінансування так званого \”Антимайдану\” на Куликовому полі Одеси.

Олена Каганець

Джерело

peredplata