Путінська Росія повинна постати перед Міжнародним трибуналом

Путінська Росія повинна постати перед Міжнародним трибуналомЗАЯВА Проводу ОУН(б)

Військова агресія Росії проти України досягла нового й катастрофічного витка. Стратегічна мета Кремля – знищити українську суверенну й цілісну державу за допомогою сепаратистів і російських інтервентів. Але ця неоголошена війна остаточно перейшла в міжнародну площину: за активної підтримки і непрогнозованої поведінки Москви високоточна російська протиповітряна зброя призвела до жахливої людської катастрофи: над Україною було збито пасажирський літак Малайських авіаліній, який прямував з Амстердама до Куала-Лумпура, внаслідок чого загинуло 298 невинних мирних жертв, в тому числі – близько 80 дітей. Провід висловлює глибоке співчуття сім’ям загиблих, урядам США, Великобританії, Франції, Нідерландів, Малайзії та Бельгії, чиї громадяни були на борту, і закликає українців молитися за душі невинно убієнних, які заплатили своїм життям за політичні апетити Москви та утвердження зла.

Збиття цивільного літака Малайських авіаліній з боку російських найманців стало в один ряд з такими жахливими терактами як вчинені Аль-Каїдою акти 11 вересня 2001 року та організований режимом екс-диктатора Лівії Муамара Каддафі підрив Боїнга-747 над Локербі в 1988 році. В цих випадках світова спільнота провели військові операції проти терористів в Афганістані, а також наклала жорсткі санкції на Лівію, в результаті чого режим Каддафі втратив підтримку населення і в 2011 році був ліквідований, а сам диктатор мав дуже сумний фінал. Володимир Путін, обравши шлях терору, мав би зрозуміти, що на нього може очікувати доля Каддафі, Бен Ладена, Саддама Хусейна та Слободана Мілошевича.

Тому Організація Українських Націоналістів(бандерівців) закликає США, ЄС, ООН, НАТО проявити послідовність в рамках боротьби зі світовим тероризмом й надати Україні підтримку високоточною зброєю або й ввести миротворчий контингент, а спонсора терористів з так званих ДНР і ЛНР – Росію та її керманича Володимира Путіна – покарати міжнародною ізоляцією.

За всі злочини й завдану шкоду проти Української суверенної держави та інших країн-суб’єктів міжнародного права Росія, після завершення слідства міжнародними експертами, має стати перед Міжнародним трибуналом й отримати відповідний вердикт. Міжнародний суд має кваліфікувати анексію Криму й агресію Росії на Сході України як злочини проти міжнародного права і проти мирного порядку у світі, зафіксованого в Заключному документі Гельсінської угоди 1975 року.

Такі злочини як Голодомор, убивство політичних лідерів, анексія Криму й агресія на Сході України – мають одну й ту саму природу: Москва не хоче погодитися з історичною самобутністю та державною незалежністю України. Це найвище добро української нації можна відстояти лише спільними стараннями і напруженням усіх зусиль суспільства.

Провід ОУН підтримує український народ та владу України і солідаризується з політикою Києва, щоб усіма доступними засобами захищати життя нації й гарантувати безпеку громадян інших держав на нашій суверенній території.

Слава борцям за Україну!

Стефан Романів, Голова Проводу ОУН

Новини Партнерів