\”Симоненка треба посадити пожиттєво\” – Ляшко

Нардеп Олег Ляшко свідчитиме в суді проти Комуністичної партії. Про це він розповів журналістам перед будівлею окружного адміністративного суду, повідомляє Gazeta.ua
Ляшко учора зареєстрував відповідне клопотання. Він є третьою особою у суді щодо заборони Компартії на стороні позивача – Мінюсту.

\”Буду свідчити у суді на цьому процесі століття на користь того, щоб заборонити злочинну організацію. Є маса доказів причетності комуністів до організації сепаратиських акцій, до блокування військових частин, до захоплення держустанов. Зокрема, у Маріуполі, Луганську, Слов\’яньску, Донецьку. Ці докази будуть викладені у суді\”, – розповів Ляшко.

За словами нардепа, заборона КПУ – це найменше покарання, на яке заслуговують комуністи.

\” Я на власні очі бачив, як депутати від Компартії вели на смерть людей. Це повністю посібники сепаратистів і терористів. Вони мають бути заборонені. Це найменше покарання, на яке вони заслуговують. Того Симоненка треба судити і мінімум дати пожиттєве ув\’язненя. За всі ті злочини, які він робив 23 роки у Верховній Раді. Найбільший його злочин – це те, що він брехав усі 23 роки, топтався по мозолях людей похилого віку, а сам – сволота. На радянській ностальгії заробив мільярди і вивіз свою жінку з дітьми до Іспанії.
Наталія Шестопал, Газета

Новини Партнерів