Пентагон направить в Україну військових радників

За наказом президента США Барака Обами в Україну направлять групу представників Пентагону, щоб допомогти Києву у відновленні боєздатності армії, повідомляє газета Washington Times, передає УНН.

Як пише видання, експерти очікують, що підсумком цієї місії стануть рекомендації щодо збільшення військової допомоги країні, яка веде боротьбу з проросійськими сепаратистами, особливо на тлі останніх подій, пов’язаних із авіакатастрофою малайзійського літака.

“Очевидно, що нас цікавить те, що відбувається в Україні, і буде корисно мати уявлення про те, де ми можемо максимізувати підтримку, яку ми готові надати”, — зауважив республіканський конгресмен Данкан Хантер.

“У найближчі кілька тижнів група представників міністерства оборони, що спеціалізується на стратегії і політиці, відвідає Київ, щоб оцінити конкретні програми, які США, можливо, захочуть розвивати”, — сказав полковник Стівен Уоррен.

Разом з українською стороною вони працюватимуть над “формуванням та розробкою довгострокової програми майбутніх зусиль США з підтримки української армії за допомогою спеціалізованих експертів і довготривалих радників”, — цитує Уоррена Washington Times.

peredplata