На Буковині – масове перекриття доріг. Крім Сокирянщини, міжнародну трасу перекрили у селі Коровія

На Буковині - масове перекриття доріг. Крім Сокирянщини, міжнародну трасу перекрили у селі КоровіяНа Буковині продовжується перекриття доріг. З самого ранку продовжується перекриття траси біля села Коровія Глибоцького району.
– Вчора ввечері перекривали трасу в Коровії, я ледве проїхав, – розповідає водій Олександр. – Сьогодні зранку там знову перекрито, а також ще перекрито трасу біля села Молодія. Там люди позрізували дерева і загородили ними дорогу. Я ще встиг проїхати, і мій керівник, який буквально на п\’ять хвилин пізніше виїхав вже був заблокований.

Також я знаю, що люди перекрили трасу в селах Горбова і Банчени Герцаївського району. Усі вони кажуть, що не пустять своїх чоловіків на війну. Зараз вони чекають, щоб до них приїхали хтось із чиновників. Також я чув, що в якомусь селі спалили усі отримані напередодні повістки.
Нагадаємо, у Коровії та Волоці жителі перекривають дороги на знак протесту проти мобілізації односельчан на Схід.

Як передавав кореспондент БукІнфо, 24 липня по всьому Сокирянському районі громадяни почали отримувати мобілізаційні розпорядження (депутати сільських та міських рад розносили їх по своїх округах під підпис). Як пояснили депутатам сільські та міські голови, це задля того, щоб держава мала інформацію про кількість боєздатного населення. Але це викликало неабияке занепокоєння громади. Навчені гірким досвідом люди не повірили в добрі наміри державних службовців. Не отримавши задовільних пояснень в сільських радах люди почали перекривати дорогу.

Першими вийшли жителі села Білоусівка, повідомили БукІнфо очевидці подій. Але представники влади до людей не поспішали, це викликало ще більшу хвилю протестів. До протестуючих приєдналися жителі сусідніх сіл: Ломачинці, Михалкове, Сербичани, Кормань, Романківці. Разом вони перекрили дорогу Чернівці-Сокиряни-Новодністровськ (\”на Грибку\”). Також естафету перейняли інші села у всьому районі, в результаті чого дорога перекрита в декількох населених пунктах. Рух транспорту заблокований.

Джерело: БукІнфо