На Майдані на комуністів напали націоналісти з яйцями і кефіром

На Майдані на комуністів напали націоналісти з яйцями і кефіромСпівробітники \”Беркуту\” затримали 2 прихильників націоналістичних організацій, а також 1 прихильника Компартії на Майдані Незалежності в Києві.
Цих осіб було затримано під час підходу колони із прихильниками КПУ до Майдану Незалежності, повідомляють Українські новини.

Група невідомих почала кидати яйця у бік у людей, які йшли на чолі колони, у результаті чого виникла бійка, 3 учасників якої були затримані міліціонерами.

Співробітники міліції повели затриманих у бік автозаків, які стоять біля Головпоштамту.

Станом на 11:10 прихильники КПУ зібралися біля сцени, встановленої на Майдані Незалежності.

Крім того, як повідомляє Інтерфакс-Україна, представники ВО \”Свобода\” розiрвали, а потiм спалили червоний прапор Компартiї на Хрещатику.

Правоохоронцi вишикувалися в кордон на пiшохiднiй частинi вiд станцiї метро \”Хрещатик\” у бiк майдану Незалежностi i спочатку не пропускали представникiв \”Свободи\” у бiк площi.

Пізніше силовики розблокували прохiд нацiоналiстам до майдану Незалежностi.

Унаслiдок зiткнення з правоохоронцями кiлька \”свободiвцiв\” дiстали забиття.

Як повідомляють \”Коментарі\”, у районі метро \”Хрещатик\” група осіб, які вибігли перед колоною комуністів і намагалися вирвати в учасників ходи транспаранти, кидали в колону яйця і намагалися облити прихильників КПУ кефіром.

Невідомі скандували: \”Комуняку на гілляку!\”.

***

За даними прес-служба ВО \”Свобода\”, мiлiцiя затримала керiвника однiєї з районних органiзацiй партiї Валентина Лунейка, а також активiсток Онисю Гарай та Iванну Нагнибiду.

У мiлiцiї також повiдомили, що стосовно органiзаторiв маршу комунiстiв Хрещатиком може бути складений адмiнiстративний протокол за порушення заборони суду на проведення акцiй у центрi столицi.

Джерело

1 thought on “На Майдані на комуністів напали націоналісти з яйцями і кефіром

  1. Гей-паради, конопляні марші, а тапер і комун-паради. КПУ ніби і заборонена, але проєвропейська влада надала дозвіл і охорону. І як завжди переслідує протестувальників.

Comments are closed.