У Путіна виявили рак

У Путіна виявили ракУ президента Росії Володимира Путіна діагностували серйозне захворювання – рак підшлункової залози.

Про це повідомив американський журнал \”New York Post\”.

Як зазначило видання, російський лідер страждає від недуги вже більше трьох років. Саме тому президент Росії поспішає з вторгненням в Україну. Він хоче залишити у спадок велику Росію, розширивши кордони країни, як і Сталін, – стверджує автор статті Річард Джонсон.

За даними американського видання, російський лідер лікується у німецького лікаря, якого він зустрів у Дрездені, коли ще працював агентом КДБ.

\”Лікар виконує різноманітні процедури. Він також використовує стероїди. Результат цього лікування видно по набряку лиця. Лікар, якому зараз 84 роки, останнім часом перестав лікувати російського президента, сказавши, що він ненавидить літати в Росію і зазначає завжди жорстоке поводження з боку служби безпеки Путіна\”, – пише Джонсон.

Автор статті також наводить слова Кріспін Блек, британського експерта, який стверджує, що Путін намагається очистити своє сумління, приводячи як приклад звільнення з в\’язниці Михайла Ходорковського.

Опубліковану американським журналом інформацію також розповсюдила німецька Bild , зазначивши при цьому, що дане онкологічне захворювання є одним з найнебезпечніших – виживають тільки 8% пацієнтів з тих, кому медики поставили смертельний діагноз.

Видання підкреслило, що вперше за 15 років Путін відзначив свій день народження, усамітнившись від людей в сибірській тайзі.

Поряд з цим, німецьке ЗМІ послалося на польську газету \”Fakt\”, яка провела паралель між не підтвердженими в Кремлі захворюванням російського лідера і його агресивною зовнішньою політикою протягом останніх місяців.

\”Путін, перш ніж він помре, хоче залишити після себе пам\’ять в історії як про засновника великої російської імперії\”, – йдеться в тексті статті, яка спробувала побачити логіку дій Путіна в анексії Криму та бойових діях на сході України.

Як повідомляє \”Обозреватель\”, ще в 2012 році відразу три джерела в верхніх ешелонах російської влади заявили Reuters на умовах анонімності, що у Путіна з\’явилися серйозні проблеми зі здоров\’ям .