Ендрю Качинс: Путіна вб’ють на виході з храму Христа Спасителя

Ендрю Качинс: Путіна вб’ють на виході з храму Христа СпасителяВбивцю не знайдуть, а Росію охопить справжній хаос, переконаний Качинс.

Ще 2008 року в Вашингтоні була представлена ​​доповідь “Альтернативні сценарії майбутнього Росії”, підготовлена авторитетним неурядовим Центром стратегічних досліджень. Напередодні оприлюднення доповіді її текст потрапив в розпорядження російських ЗМІ.

Поряд з традиційною критикою російської демократії окремі оцінки доповіді прозвучали досить незвично для обговорень такого рівня. Американський політолог, експерт з питань російської політики Ендрю Качинс заявив, що “Росія і світ будуть приголомшені вбивством Володимира Путіна на виході з храму Христа Спасителя після опівнічної меси 7 січня 2016″.

Пан Качинс вважає, що вбивці Володимира Путіна знайдені не будуть, а Росію відразу ж охопить хаос, в результаті якого відбудеться обвал біржового ринку, почнуться масові страйки і демонстрації, які приведуть до введення в країні надзвичайного стану 20 січня 2016 року.

Нагадаємо, монах Авель передбачав, що Путін згине від смертельної рани і буде велике оновлення.