Царство Януковича в Межигір’ї + БАГАТО ФОТО

Царство Януковича в Межигір’ї + БАГАТО ФОТОМасштаби забудови резиденції \”Межигір\’я\”, що перебуває в одноосібному користуванні Віктора Януковича, вражають. Одним словом, якщо хтось шукає наочні приклади втілення гасла \”Україна для людей\”, то йому достатньо подивитися на \”Межигір\’я\” за допомогою супутникової зйомки.

Той же двоповерховий будинок будинок, який Янукович показав обраним журналістам влітку 2011 року як свій власний, насправді зараз більше не експлуатується президентом.

За інформацією джерел всередині резиденції, тепер це – будинок для гостей. Янукович тут справді жив, поки добудовувалася гігантська п\’ятиповерхова \”Хонка\”.

Біля справжного палацу резиденції \”Хонки\” розкинувся парк з декоративними рослинами і штучними водоймами. На фото видно, що за рік президентства Януковича всі роботи були доведено до кінця.
Царство Януковича в Межигір’ї + БАГАТО ФОТО

Царство Януковича в Межигір’ї + БАГАТО ФОТО

Царство Януковича в Межигір’ї + БАГАТО ФОТО

Царство Януковича в Межигір’ї + БАГАТО ФОТО

Царство Януковича в Межигір’ї + БАГАТО ФОТО

Царство Януковича в Межигір’ї + БАГАТО ФОТО

Царство Януковича в Межигір’ї + БАГАТО ФОТО

Царство Януковича в Межигір’ї + БАГАТО ФОТО

Царство Януковича в Межигір’ї + БАГАТО ФОТО

Царство Януковича в Межигір’ї + БАГАТО ФОТО

Царство Януковича в Межигір’ї + БАГАТО ФОТО

За ділянкою, де стоїть \”Хонка\”, зараз можна спостерігати величезний пустир з піску.

Ще минулого року тут були виноградники, але їх вирубали. На цьому місці – у самому розпалі роботи зі спорудження поля для гольфу.

Гольф-клуб має стати одним із найяскравіших об’єктів на території \”Межигір’я\”. За допомогою супутникових знімків видно, що це буде не маленька галявина, а повноцінне поле для гольфа.

Сам Янукович одного разу зізнався, що дуже любить цю гру та навіть показав журналістам свою колекцію ключок.

Про масштаби поля для гольфу можна судити, якщо подивитися на нього в порівнянні з резервуаром Київської гідроакумулюючої електростанції.

Гольф – це естетичне задоволення, яке вимагає шалених коштів. Звернемося до профільного видання – golf.ru:

Царство Януковича в Межигір’ї + БАГАТО ФОТО\”Стоимость строительства типичного поля для гольфа с 18 лунками составляет от двух до трех миллионов евро. Обратите внимание, что это затраты на строительство только самого поля. Дополнительных расходов потребует инфраструктура: здание клуба, хозяйственные постройки, навес для тренировочного поля, подъездные и внутренние дороги и тропинки, мосты и т.п. Дополнительные расходы будут равны стоимости строительства самого гольф поля… Для поддержания хорошего состояния поля с 18 лунками необходимо иметь сельскохозяйственные машины на сумму не менее 400 тысяч евро…\”

Царство Януковича в Межигір’ї + БАГАТО ФОТОПротягом останнього року на території \”Межигір\’я\” з\’явився вертолітний майданчик з ангаром. Влітку 2010-го там був пустир. Сам вертоліт для президента, як уже писала \”Українська правда\”, за кошти бюджету орендують у фірми \”Центравіа\”, яка споріднена із формальними акціонерами самого \”Межигір\’я\”.

Царство Януковича в Межигір’ї + БАГАТО ФОТОНеподалік вертолітодрому – ще одна новинка \”Межигір\’я\”. Рік тому тут був пустир, зараз – велика біла споруда. Це – гаражний комплекс для колекції автомобілів господаря резиденції. За інформацією джерел, гараж розрахований на сімдесят одиниць техніки.

Також розпочалося будівництво яхт-клубу.

Царство Януковича в Межигір’ї + БАГАТО ФОТОЦікаво, що еллінг зводять на ділянці, яка межує з \”Межигір’ям\” – це значить, що власники колишнього урядового майна отримало ще один шмат землі уже за межами резиденції, прямо біля резервуару Київської ГАЕС.

Біля ангару для яхт також побудували пожежну частину.

Царство Януковича в Межигір’ї + БАГАТО ФОТОНа місці ж, де передбачався раніше яхт-клуб, тепер стоїть пришвартований \”палац на воді\”. Про цей дебаркадер, оздоблений сусальним золотом, кришталем, мармуром і деревиною цінних порід \”Українська правда\” писала влітку цього року.

Саме на цьому \”палаці\” президент може втілити свої таланти співака караоке, про які розповів його колишній охоронець.

Неподалік від двоповерхового будинку, де жив Янукович до завершення будівництва \”Хонки\”, зараз зводиться кінний клуб.

Версія Януковича, який показав цей маєток як своє помешкання, не витримує критики. Адже в декількох метрах від нього розгорнувся масштабний будівельний майданчик. Чи може хтось навіть уявити, що президент живе по сусідству з таким котлованом?

Сам Янукович є пошановувачем цих тварин – не дарма президент Польщі подарував йому під час державного візиту двох скакунів.

Царство Януковича в Межигір’ї + БАГАТО ФОТОТакож за останній рік біля центрального в\’їзду в \”Межигір’я\” виріс триповерховий адмінбудинок – це приміщення для структур, які обслуговують резиденцію – будівельні компанії, ландшафтні роботи, охорона, прибирання території.

Облаштування \”Межигір\’я\” його тіньовим власником триває. Про масштаби робіт, які тривають за гігантським парканом, свідчить інформація, отримана \”Українською правдою\” від надійних джерел. Так, влітку для потреб резиденції на Орліковському спеціалізованому кар\’єрі в Полтавській області була закуплена баржа негабаритного бутового каміння.

Його зазвичай використовують при берегоукріплювальних роботах та зведенні гідротехнічних споруд. \”Межигір\’я\” продовжує розростатися…

Далі буде

Сергій Лещенко

Джерело та світлини Українська правда