Надія Савченко вирішила звільнитися зі Збройних Сил

Українська льотчиця Надія Савченко написала заяву про звільнення зі Збройних Сил України у зв\’язку з тим, що стала депутатом.
Про це в п\’ятницю повідомив журналістам її адвокат Марк Фейгін в Басманному суді Москви, передає Еспресо.TV з посиланням на ТАСС.

Надія Савченко вирішила звільнитися зі Збройних Сил

\”Я б хотів сказати, що Надія Савченко подала заяву про звільнення зі збройних сил України, так як стала депутатом Ради\”, – сказав адвокат.

Він додав, що захист має намір звернутися в міжнародні інстанції для визнання Савченко військовополоненою.

В цьому випадку, пояснив захисник, вона зможе бути обміняна як українська військовополона.

За результатами дострокових парламентських виборів, що відбулися в Україні 26 жовтня, Савченко була обрана депутатом Ради від партії \”Батьківщина\”.
Як пояснив Фейгін, по законам України, військовослужбовці, які перемогли на виборах в парламент республіки, повинні подати рапорт про звільнення зі збройних сил протягом 20 діб після офіційного оголошення результатів виборів.

\”Це Савченко і зробила. Тепер її рапорт буде розглянутий у встановлений законами України термін\”, – сказав адвокат.

Нагадаємо, сьогодні українську льотчика Надію Савченко вперше після етапування доставили в Басманний районний суд Москви. В суді розглядали скаргу адвокатів Савченко на відмову долучити до справи опитування свідків. Льотчицю привели до зали суду у супроводі конвою з 10 поліцейських.
Суд прийняв рішення припинив провадження за скаргою захисту Савченко та долучив до справи опитування трьох свідків.

Новини Партнерів