Якщо \”КримВаш\”, ночуйте на вулиці! – власник готелю 8 місяців принципово не приймає росіян

Власника готелю Brioni в місті Острава (на північному сході Чехії) Томаш Крчмарж оштрафували на 50 тис. крон ($2270) за принципову відмову розміщувати у своєму закладі російських громадян.

Як повідомляє чеське видання Novinky, Крчмарж ще 24 березня вивісив на дверях оголошення з інформацією про заборону на проживання в готелі громадян Росії.

\”ПРИЧИНОЮ Є АНЕКСІЯ КРИМУ\” – настільки ж лаконічно, наскільки й категорично пояснювалась причина такого рішення.Першими жертвами отаких \”люстраційних санкцій\” стали 49 спортсменів з Росії, пише видання.

Після того, як його дії викликали хвилю критики в соцмережах, Крчмарж дозволив проживання лише тим росіянам, які напишуть заяву про свою незгоду з приєднанням Криму.

Як зазначає представник Чеської торговельної інспекції Їржі Фроліг, власник готелю здійснював дискримінацію на підставі громадянства, що порушує законодавство Чехії.

Крчмарж ще навесні заявив, що усвідомлює очевидну незаконність своїх дій. \”Так, це дискримінація, і дозвольте мені спокійно піти до суду. Я піду туди і хочу підкреслити, що все це відбувається для того, щоб змусити людей думати\”, – сказав він…
Джерело

peredplata