У печерському суді під час обшуку знайдено докази

Обшук в Печерському районному суді, який проводився в рамках кримінальної справи з неправосудних рішень проти автомайданівців, закінчився близько опівночі. Він тривав близько 8 годин.
Про це повідомляє ТСН.

У печерському суді під час обшуку знайдено докази

\”У результаті обшуку встановлені необхідні докази в електронному та паперовому вигляді. Згідно з постановою суду, необхідні документи вилучені, долучені до кримінального виробництва, призначені комп\’ютерно-технічна та інші експертизи. Досудове слідство триває\”, – сказав після закінчення обшуку слідчий з особливо важливих справ слідчого відділу прокуратури міста Києва Володимир Іванцов.

Як повідомляв \”Обозреватель\”, прокуратура проводила обшуки в рамках кримінальних проваджень по одіозним суддям Печерського суду Оксані Царевич і Віктору Кицюку .

26 лютого прокуратура Києва оголосила судді Печерського райсуду Царевич про підозру за винесення рішень у справі автомайданівців.

Царевич повідомила про погане самопочуття . Це співпало з моментом, коли в суд прибули представники правоохоронних органів, щоб почати слідчі дії та провести обшук у приймальні голови суду.