\”Я витримаю стільки, скільки буде потрібно\”: Савченко відповіла на звернення Джемілєва

Льотчиця і народний депутат України Надія Савченко , яка не припиняє голодування, відповіла на звернення лідера кримскотараского народу Мустафи Джемілєва.

"Я витримаю стільки, скільки буде потрібно": Савченко відповіла на звернення Джемілєва

Текст звернення опубліковано на сторінці Уповноваженого Президента України у справах кримськотатарського народу в Facebook.

\”Шановний Мустафа, свого часу Ви зробили подвиг для свого народу, проголодувавшиу в\’язниці 303 дні! Якби не Ваш вчинок, можливо, Ваш народ ніколи б не зміг повернутися на свою землю … У мене є гідний приклад – це Ви! Я ще не так довго голодую, але витримаю стільки, скільки буде потрібно, щоб і мій народ мав право бути українцями на Українській Землі, жити правдиво, чесно і по совісті, самим вирішувати свою долю! \” – Написала Савченко.

Льотчиця також написала, що цікавиться у адвокатів долею сина Мустафи Джемілєва, Хайсера Джемілєва, який утримується російськими силовими стурктурами.

"Я витримаю стільки, скільки буде потрібно": Савченко відповіла на звернення Джемілєва

Як повідомляє \”Обозреватель\”, 15 грудня 2014 Савченко оголосила голодування і продовжує його досі. 29 січня її перевели в медсанчастину.

Мустафа Джемілєв звернувся до української льотчиці з проханням припинити голодування.