Журналісти вимагають змінити керівництво штабу АТО

Військові кореспонденти українських ЗМІ , які працюють у зоні АТО, влаштували у соцмережах флешмоб, основна вимога якого — змінити керівництво штабу АТО. Про це розповів журналіст Телеканалу новин 24 Володимир Рунець.

Журналісти вимагають змінити керівництво штабу АТО

У соцмережах журналісти викладають свої враження про роботу у зоні АТО та співпрацю зі штабом.За твердженням організаторів, керівництво штабу умисно спотворює інформацію, яка передається з АТО, та ускладнює роботу представниками ЗМІ, які там працюють.

\”Паралельно ми билися з совдеповським штабом АТО. З брехунами і крадіями – полковниками-майорами-генералами. За два роки вони збагатилися за рахунок всього – контрабанда, обмін полоненими…Вони заважали, брехали, робили все, аби ми не проїхали\”, — обурюється Рунець.

Флешмоб організували після того, як з’явилась офіційна інформація про заміновані тіла бійців. Згодом цю інформацію офіційно спростували.

Відтак, журналісти вимагають зміни керівництва штабу. А також, щоб керівництво не ускладнювало видачу акредитаційних карток журналістам та пересування у зоні бойових дій.

До флешмобу вже долучились журналісти Каналу 24, 1+1, ICTV тощо.