Владні обіцянки. Дочекатись від держави… черевиків

Владні обіцянки. Дочекатись від держави… черевиківЩе на початку року ми писали про проблеми із забезпеченням безкоштовним ортопедичним взуттям буковинців, котрі його потребують. Влада нам тоді сказала, що проблеми немає. А на підприємстві, котре виготовляє на держзамовлення взуття для інвалідів, нас просили не роздмухувати бурю у склянці води. Але проблеми таки були, і буря була аж ніяк не у склянці води. Бо ж люди рік чекали на взуття. В той час, коли обласна влада скрізь вихвалялася, як вона дбає про людей і чує кожного.

Довгих півроку намагався бути почутим учасник Другої світової війни, інвалід ІІ групи Василь Гребенюк. А все, аби отримати, здавалось, таке «безпроблемне», як для влади, взуття. І ось нарешті 13 червня він отримав новенькі черевики.

Чоловік прийшов до редакції, аби потішитись разом з нами тому щастю. Адже для нього оті черевики – спасіння, в іншому взутті він ходити не може. Хоча шкода, що замість того, аби отримати літнє взуття, він переоформив замовлення на зимове. Та добре, що хоч таке має.
— Я не міг повірити, що це моє нове взуття, — збентежено ділиться враженнями пан Василь. – Воно виготовлене з доброго матеріалу, зроблене якісно і на совість. Ну, хоч на весілля йди у них. Дякую тим людям, які роблять для нас таку добру справу!

Ми ж, у свою чергу, віримо, що людям не доведеться двічі через шпальти газет вказувати владі на очевидні проблеми.
Згадалось, як губернатор Михайло Папієв на прес-конференції сказав, що треба, аби журналісти побільше позитиву писали. То ви робіть побільше позитиву! Бо людина ж півроку просить, оббиває пороги, аби за чергою, за справедливістю отримати належне. Так не годиться. Вибивайте у Києва кошти на соціальний захист та допомогу, панове владці. Тоді можна буде говорити про позитив. А зараз — вибачте…
Надія ВІРНА

peredplata