Журналісти знайшли у Порошенка ще 5 офшорних компаній

Журналісти знайшли нові офшорні фірми на ім’я Петра Порошенка та ще деяких високопосадовців.
Як з’ясували журналісти \”Радіо Свободи\”, група компаній \”Укрпромінвест\” президента Петра Порошенка активно використовувала офшори. Проти деяких фірм навіть порушували кримінальні справи через підозру в ухилянні від сплати податків на суму 25 мільйонів гривень.

Журналісти знайшли у Порошенка ще 5 офшорних компаній

Журналісти посилаються на матеріали кримінального провадження, порушеного у 2003 році за часів президента Кучми.

Правоохоронці встановили, що офшорна компанія Agroprodimpex, яка з\’явилася у структурі бізнесу Порошенка у 2001 році та існує досі, \”задіяна у злочинних схемах мінімізації оподаткування низки підприємств, що зареєстровані та розташовані на території України\”.

Слідчі зверталися до Інтерполу з проханням долучити іноземних фахівців до розслідування, в якому фігурують щонайменше 5 офшорних фірм, які в різний час належали до групи компаній \”Укрпромінвест\”.

Мова йде про Agroprodimrex Corp із офшорної зони штату Делавер (США), кіпрський Agroprodimrex Cyprus Limited, Willenhall Traiding Limited та Fairdrook EnterprisesLimited із острова Мен та панамський Ukrprovinvest Holding Limited.

Нагадаємо, міжнародний консорціум журналістів опублікував масштабне розслідування про офшорні компанії, які використовували відомі люди для ухилення від сплати податків. У списках фігурує офшорна компанія Президента Петра Порошенка, через яку він намагався реструктуризувати активи компанії Roshen.

peredplata