Родинні зв`язки Гройсмана і Порошенко

Призначення Гройсмана на пост прем`єр-міністра країни, звичайно ж, не випадкове. Не став винятком і пан Гройсман, який припадає Президенту двоюрідним племінником.

Про Гройсмана українці практично нічого не знають, чого не скажеш про вінничан. Всі жителі Вінниці розділилися в два табори – ті, які несуть колишнього мера міста в сан святих за його роботу, і ті, які знають про його економічне життя і махінації та ненавидять Володимира Борисовича від усього серця!

Родинні зв`язки Гройсмана і Порошенко

Україна поставила новий рекорд: уперше в Європі її уряд очолить людина, що не має вищої освіти. В архіві збереглася історія про діда Гройсмана. Коли більшовики захопили Вінницю, вони грабували її. Так Козицький і його товариші Тарногородського, Примаков і Бевз змагалися між собою за першість. Змагалися в тому, хто з них більше знайде, пограбує, згвалтує і розстріляє вінницької еліти. Серед еліти були вчителі, лікарі, архітектори … Зокрема Козицький з Примаковим цих людей стріляли в ліве око, хто не потрапить – програє. За два тижні в місті пустка, якщо хтось і був – то ховалися. І тоді Тарнагородський знайшов місцевого фотографа, який в обмін на вільне проживання без постійних зборів у вигляді податків, двох квартир і особистого бізнесу погодився віддати чекістам фотографії городян. На обороті фотографій була інформація про місце проживання і кількість членів в сім`ї. Зрозуміло, що в той час сфотографуватися могла собі дозволити лише так звана еліта. Так от ім`я цього фотографа – Боня Гроссман!

В результаті Гросман зажив розкошуючи, маючи власний бізнес, де обслуговував більшовиків. Отримав і кілька квартир. Крім того, чекістам було заборонено його чіпати. А між тим, за допомогою тих фотографій було розстріляно половину міста. Тому скажемо спасибі дідові Володимира Борисовича, завдяки якому винищили кращих людей нашого міста, а наш мер ще з дитинства був у повному достатку.

У Боні Гроссмана мався двоюрідний дядько, на прізвище Вальцман. Так-так, ви правильно подумали. Це саме той самий Вальцман, який предок нашого президента Порошенко. Ось в таких недалеких родинних зв`язках складаються нинішні перші державні особи.

Ні для кого не секрет, що покійний правозахисник Дмитро Гройсман – рідня нашого головного героя, але цей факт члени обох сімейств ретельно приховували. Але подумайте самі, хіба міг би звичайний патологоанатом з Вінниці раптом ні з того ні з сього стати мало не кращим правозахисником спочатку Лондона, а потім і всієї Європи?! Натяк ви зрозуміли. Не дарма, напевно, журналіст інформаційного видавництва «Я люблю Вінницю» назвав Гройсмана не ким іншим як злодієм і мародером. І всі фрази жителів Вінниці про те, що мовляв яка різниця скільки він там краде, головне щоб результат його роботи в місті видно було, радує далеко не кожного! Задумайтеся, Володимир Борисович, скільки днів народ дозволить вам посидіти в зручному прем`єрському кріслі з якого ви виперли Яценюка!
Джерело: УНА-УНСО

http://blogs.korrespondent.net/blog/politics/3397550

http://il–kiev.com/ukraina/item/7659-rodstvennye–svyazi–grojsmana–i–poroshenko

29.07.2014

peredplata