Антикорупційний саміт у Лондоні і корупціонер Петро Порошенко

Антикорупційний саміт у Лондоні і корупціонер Петро ПорошенкоНаш власний кореспондент Ростислав Демчук передає з Брюсселя:

– Лише дурень може повірити в байки від Петра Порошенка про те, що він відмінив візит до Лондона для участі в антикорупційному саміті через те, що його кума, Юрія Луценка Верховна Рада України \”протягла\” і не дала змоги призначити одіозного політика на пост генерального прокурора України.

Головним питанням порядку денного Лондонського антикорупційного форуму – 2016 є звіт ICIJ · Міжнародного консорціуму журналістів-розслідувачів (ICIJ · The International Consortium of Investigative Journalists) щодо скандальновідомого \”Панамського списку\”, серед головних фігурантів якого є сам президент України Петро Порошенко та його найближче оточення.

Тому оправдання і пояснення Петра Порошенка, що він, буцімто, змушений скасувати візит до Лондона через проблеми з призначенням генпрокурора України виглядають щонайменше несерйозними. І навіть не знаю на кого розраховані? Окрім того проблема боротьби корупції в Україні на саміті винесена окремим питанням, як головна перепона на шляху просування реформ в нашій державі. І якщо Петро Порошенко побоявся взяти участь в саміті, то бодай би делегував на цей важливий захід премєр-міністра України Володимира Гройсмана.

Варто відзначити, що в Лондонського антикорупційного саміті – 2016 візьме участь прем\’єр Великобританії Девід Камерон. Він, до речі, є також фігурантом \”Панамських списків\”. Однак як джентельмен він триматиме удар з відкритим забралом. Петро Олексійович виявився ж звичайним боягузом.