Під Генпрокуратурою мітингують проти Матіоса

У цей момент відбувається пікетування Генеральної прокуратури України. Учасники акції вимагають у новопризначеного генпрокурора Юрія Луценка звільнити головного військового прокурора Анатолія Матіоса та негайно розслідувати злочини в зоні АТО.

Під Генпрокуратурою мітингують проти Матіоса

Пікетувальники звинувачують головного війського прокурора України Анатолія Матіоса у навмисному затягуванні розслідування резонансних військових злочинів та у призначенні на посади військових прокурорів Західного та Південного регіонів України симпатиків сепаратистів.

У руках протестувальники тримають плакати із надписами «Судити не солдатів, судити генералів», «Займись сепаратистами, а не добровольцями!», «Матіос, досить підігравати сепаратистам», «Херсон, Одеса, Чернівці у Матіоса в гаманці», «Чесні розслідування замість піару!».

На банері під назвою «Завислий список справ Матіоса» перелік тих інцидентів, імітацію слідства яких активісти інкримінують Анатолію Матіосу, – «ІЛ-76», «Іловайська трагедія», «Амвросіївка», «Справа знищення армії», «Контрабанда в АТО», «Розкрадання в міноборони».

Під стінам Генпрокуратури розкладений великий похідний котел на імітованому вогнищі, на якому написано «Котел Матіоса».

Окрім того, учасники акції протесту підготували письмове звернення до генпрокурора Юрія Луценка із вимогою звільнити Анатолія Матіоса та розслідувати вже його діяльність на посаді головного військового прокурора.

Зокрема у зверненні йдеться про журналістські репортажі про статки Матіоса, які не відповідають ні його офіційним доходам, ні доходам його родини, пояснити джерело походження яких головний військовий прокурор не зміг.

Джерело: Телеканал ZIK

peredplata