\”На Заході дуже багато людей, які хочуть щоб ця дурна Україна скоріше повернулася в стійло Росії\”, – Портніков

"На Заході дуже багато людей, які хочуть щоб ця дурна Україна скоріше повернулася в стійло Росії", - Портніков

Нормадська четвірка в Мінську. Фото: focus.ua.

У західних політиків накопичується втома від \”української теми\”, і на цьому тлі вони готові йти на поводі у російських інтересів. Таку думку висловив журналіст Віталій Портников у своєму Facebook, передають Патріоти України.

\”На Заході дуже багато людей – особливо в колах політичної і підприємницької еліти – які хочуть, щоб усе це скоріше закінчилося. Щоб ця дурна Україна перестала сприймати себе як щось, що відрізняється від Росії, і скоріше повернулася в стійло\”, – зазначив журналіст.

\”І щоб після цього можна було знову повернутися до знайомої схеми \”добросусідських\” відносин із Путіним. Стосунків дуже вигідних, тому що під час розкрадання Росії її владою крихти летять і на західні столи. І на ці крихти може безбідно існувати не одна фірма, може бути зроблена не одна кар\’єра\”, – пише Портников.

\”Саме тому ці наші західні доброзичливці готові платити за створення образу корумпованої, архаїчної, нездатної до реформ України. Яку потрібно, зрозуміло, гідно покарати, позбавити допомоги і всякого там безвізу – а заодно і відучити від \”мови ворожнечі\”, щоб вчорашні холопи навчилися з повагою говорити про тих, що їх вбиває\”, – додав він.