У центрі Харкова побили двох активістів во \”Свобода\”

У центрі Харкова побили двох активістів во "Свобода"ВО \”Свобода\” заявляє про побиття невідомими сьогодні о 13:00 двох своїх активістів в центрі Харкова.

Як говориться в повідомленні Харківської облорганізації партії, інцидент стався на виході з переходу станції метро \”Історичний музей\” у бік Бурсацького спуску.

Активісти Геннадій Фастовець і Сергій Миргород поширювали там партійну пресу.

За їх словами, раптово зі спини на них напали три людини. \”Перш ніж тікати, вони пригрозили, що в наступний раз вдадуться до фізичної ліквідації свободівців\”, – сказано в повідомленні.

Фастовець отримав важкі травми і госпіталізований в Харківську міську клінічну лікарню швидкої і невідкладної медичної допомоги імені Мещанінова.

У повідомленні також наголошується, що інцидент засвідчив повну неможливість харківської міліції забезпечувати громадський порядок і безпеку городян, оскільки злочин абсолютно серед білого дня в центрі міста, на очах у сотень свідків.

У документі також зазначається, що облорганізації достовірно відома організаційна приналежність нападників, за їх даними, цією інформацією має і міліція.

У зв\’язку з подією, облорганізація вимагає від начальника Головного управління МВС у Харківській області Михайла Мартинова і прокурора Харківської області Геннадія Тюріна негайно взяти справу про напад 9 липня на особистий контроль і розслідувати його за гарячими слідами.
Джерело