СААКАШВІЛІ ПОДАВ У ВІДСТАВКУ

СААКАШВІЛІ ПОДАВ У ВІДСТАВКУГолова Одеської обласної державної адміністрації Михайло Саакашвілі подає у відставку.
Він мотивував це тим, що президент підтримує два клани в Одесі й область здають не просто корупціонерам, а ворогам України.

\”У цій ситуації я вирішив подати у відставку й почати новий етап боротьби\”, – заявив Саакашвілі в Одесі.

\”Нехай вони не сподіваються й не розраховують позбутися мене. Я той солдат, який іде стільки, скільки може, а потім стільки, скільки треба\”, – додав він.
Він запевнив, що \”боротьба триває\”.

\”Якщо чесно, для мене останньою краплею стали електронні декларації. Коли я бачу ці знахабнілі пики – немає більше слова, – які і тут, і по всій Україні заявляють нахабно, що в них є мільярди лише в готівці, і ще вони отримують соціальну допомогу від держави, від тих пенсіонерів, які просто тремтячими руками останні копійки збирають, щоб не загинути з голоду\”, – сказав Саакашвілі.

\”І в цей час єдине, що я бачу, що жоден порядний чиновник, який почав по-новому справді працювати, не отримує не лише захисту – вони абсолютно беззахисні, бо верховна влада в Києві прямо напускає на них усяких там Пресманів, Гончаренків…\”, – додав він.

\”І коли реально в Одеській області президент особисто підтримує два клани – клан бандитський, кримінальний убивць \’90-х Труханова й ізмаїльський корупційний клан Урбанського. І реально всю владу в області віддали цим двом і ще їхнім союзникам – сепаратистам із \”Нашого краю\” Антона Киссе\”, – заявив Саакашвілі.

Він обурився, що \”це відбувається абсолютно відкрито\”.

\”Одеську область здають не лише корупціонерам – здають ворогам України. Я не збираюся про це мовчати. Мені це все справді набридло\”, – додав глава ОДА.
Джерело: Українська правда

peredplata