Роман Ландик \”герой\” зі стажем

Роман Ландик "герой" зі стажемСин народного депутата від Партії регіонів, депутат Луганської міськради Роман Ландик, за словами правоохоронців, вже протягом чотирьох років стає \”героєм\”.
Так, в 2007 році він насмерть збив 17-річного хлопця, потім вибив щелепу чоловікові, пише \”Сегодня\”.

Джерела в Луганському Облумвс повідомили, що Роман Ландик \”грав дивно\” ще з 2004 року.

\”Майже кожен рік була якась історія з участю Роми, але його все папа прикривав. Наприклад, в 2007 Роман на своєму авто наїхав на 17-річного хлопця. Були свідки, які бачили, що він був за кермом. Але потім втрутився батько – знайшовся інший чоловік, який сказав, що це він керував машиною, узяв провину на себе. Що зараз з цією людиною–не знаю, але 17-літній хлопець помер, а Рома – на волі. Потім він чоловікові щелепу вибив – і теж безкарно, людина не стала подавати заяву\”, – говорять в Облумвс.

Батько Романа – регіонал Володимир Ландик – вчора на телефонні дзвінки не відповідав, так що отримати коментарі було неможливо. У Луганську Ландик-старший також уславився людиною з крутою вдачею і незвичайними звичками.

\”Коли Ландик проводив наради у себе в громадській приймальні – у нього великий сірий кіт на столі лежав і він кота весь час гладив, – розповів один з колишніх підлеглих нардепа, – Ландик взагалі дуже любить тварин, у нього вдома і кішки і собаки. Дружина його, Валентина, мати Романа, ще пару років тому активно втручалася в справи чоловіка – а зараз щось перестала. Вона взагалі велика прихильниця Ющенка – у них бурхливі суперечки і скандали з цього приводу були\”.

Нагадаємо, в неділю, 10 липня, побіжного депутата затримали в Росії, під Краснодаром. 37-літнього депутата міськради Романа Ландика взяли російські правоохоронці і в сусідню країну вже виїхала українська опергрупа.

Як відомо, за фактом побиття в ресторані відносно нього кримінальну прокуратура порушила кримінальну справу за статтею хуліганство.
Джерело