ВСТАВАЙ! Покажи Януковичам ЧЕРВОНУ КАРТКУ!

ВСТАВАЙ! Покажи Януковичам ЧЕРВОНУ КАРТКУ!13 березня в м. Чернівці з 14:00 до 15:00, під Чернівецької обласною адміністрацією, що за адресою вул. Грушевського, 1, молоді люди підіб”ють підсумки 2-річного правління Президента України Віктора Януковича та його команди.

У формі спеціально-підготовленого дійства, молоді активісти планують спільно виставити команді Януковича червоні картки та пояснити за що він її отримує!
Зокрема, будуть названі конкретні обіцянки дані молоді, від яких Янукович відступився у своїй діяльності та сконцентрувався на зовсім інших завданнях. В результаті Янукович повністю втратив довіру молоді, зрадивши її протягом 2- річного терміну перебування при владі.

Акція є продовженням першої стартової акції молодіжної кампанії «ВСТАВАЙ!», яку провели 27 лютого 2012 р. молоді активісти партій «Фронт Змін», «Батьківщина», «Свобода», а також «УДАР» та «Народний Рух України» за підтримки інших молодіжних середовищ.

Чернівецька молодь оголосить, що вона об’єднана і доєдналася до всеукраїнської кампанії ВСТАВАЙ!
Кожний, хто приєднається до акції, матиме змогу також виставити свою червону картку Януковичу та вказати причину, за що він її дає Президенту!