Геращенко: У Авакова і Порошенка конфлікт з першого дня

Геращенко: У Авакова і Порошенка конфлікт з першого дня
Екс-радник глави МВС Антон Геращенко заявив, що між міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим і президентом Петром Порошенком існує конфлікт з самого першого дня обрання глави держави.

Про це він сказав в ефірі ICTV в понеділок увечері.
На запитання, чи існує конфлікт, Геращенко відповів: \”Так, з першого ж дня обрання президента України Петра Порошенка\”.
За словами політика, конфлікт полягає в різному підході до питань забезпечення безпеки та проведення кримінальних розслідувань в Україні.
\”Президент хотів сконцентрувати всю владу над правоохоронними органами в своїх руках, а \”Народний фронт\”, я і Арсен Аваков вважаємо, що це дуже небезпечний прецедент\”, – заявив нардеп і екс-радник міністра.
\”На сьогодні є певний баланс влади: президент відповідає за СБУ, і несе відповідальність за все позитивні та негативні зміни в СБУ, президент пропонує генпрокурора і разом з Верховною Радою ділить цю відповідальність, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков (…) є балансом влади в цій країні і гарантом недопущення тих помилок і злочинів, які були допущені Януковичем і його оточенням\”, – додав Геращенко.
Він заявив, що може гарантувати, що влада, МВС, Нацгварія та Нацполіція ніколи не будуть використані проти народу України для того, щоб не допустити будь-яких народних виступів, якщо вони будуть законними та обґрунтованими.
У той же час глава фракції БПП в парламенті Артур Герасимов назвав неправдою думку про те, що Порошенко хоче узурпувати владу.
Він також не підтвердив факт існування конфлікту між президентом і главою МВС.

Раніше \”Українська правда\” писала, у чому причина конфлікту між Порошенком й Аваковим, що його посилює, і чи можуть главу МВС відправити у відставку – про це читайте в матеріалі \”Дуалізм влади. Як Порошенко і Аваков дотискають один одного\”.
Українська правда