Порошенко очолюює рейтинг кандидатів на президентських виборах

Порошенко очолюює рейтинг кандидатів на президентських виборахНинішній президент України Петро Порошенко, лідерка партії \”Батьківщина\” Юлія Тимошенко та рок-музикант, лідер гурту \”Океан Ельзи\” Святослав Вакарчук очолюють рейтинг кандидатів на можливих президентських виборах.

Як свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного спільно Центром соціальних і маркетингових досліджень \”Социс\”, Київським міжнародним інститутом соціології, соціологічною групою \”Рейтинг\” і Центром Разумкова за підтримки Комітету виборців України, якби вибори відбулися найближчої неділі, 9,8% опитаних висловили готовність проголосувати за П.Порошенка (серед тих, хто піде на вибори 11,9%); за Ю.Тимошенко – 8,8% (і 10,7% із тих, хто піде на вибори), за С.Вакарчука 7,4% (9,0% із тих, хто піде на вибори).

Лідера \”Опозиційного блоку\” Юрія Бойка підтримали б 5,7% опитаних (6,9% із тих, хто піде на вибори )

За лідера партії \”Громадянська позиція\” Анатолія Гриценка як кандидата в президенти України готові проголосувати 5,6% опитаних (серед тих, хто піде на вибори – 6,9%), лідера партії \”За життя\” Вадима Рабіновича 4,8% (5,9% із тих, хто піде на вибори), лідера Радикальної партії Олега Ляшка – 4,6% (5,6%), лідера партії \”Самопоміч\”, мера Львова Андрія Садового – 3,0% (і 3,7% із тих, хто піде на вибори).

Рейтинги інших кандидатів такі: лідера партії \”Справедливість\”, екс-главу СБУ Валентина Наливайченка готові підтримати на президентських виборах 2,0% опитаних (і 2,4% з тих, хто піде на вибори), лідера партії ВО \”Свобода\” Олега Тягнибока – 1,9% (2,3%), лідера партії \”Народний фронт\” Арсенія Яценюка – 0,9% (1,0%).

За іншого кандидата готові віддати свої голоси 6,5% респондентів (і 7,8% із тих, хто піде на вибори), не змогли визначитися з відповіддю на запитання 21,4% (26%) і не мають наміру голосувати на президентських виборах 17,7%.

Чергові вибори президента Україні заплановані на 2019 рік.

Під час дослідження, проведеного 28 жовтня – 14 листопада 2017 р., було опитано методом особистого інтерв\’ю 20 тисяч респондентів в усіх областях України без урахування Криму та окупованих територій Донецької і Луганської областей. Похибка не перевищує 0,7%.

Порошенко очолюює рейтинг кандидатів на президентських виборах
Порошенко очолюює рейтинг кандидатів на президентських виборах

peredplata