Активна молодь Буковини будила свідомість краян.ВІДЕО

Активна молодь Буковини будила свідомість краян.ВІДЕОСпільну акцію «Вставай!» організувала в центрі Чернівців політично активна молодь з «Батьківщини молодої», «Фронту змін», «Свободи».

Юнаки і дівчата встановили на площі намети – як попередження владі, що протестом проти її політики незабаром стане значно більше наметів і дуже багато молоді. Адже вони наглядно продемонстрували, що в стандартний двомісний намет поміщається не менше восьми людей, а дії влади вже викликають готовність до спротиву у сотень тисяч людей по всій Україні.
На наметах були розташовані гасла «Школи закриваються – освіта не розвивається!», «Обіцяв 75% бюджетних місць у вузах – дав українофоба Табачника» та інші. На підкріплення гасел молодь розіграла сценки за участі негативних політичних героїв сучасності – «Януковича», «Азарова» і «Табачника». Ті пропонували молодим людям українофобські підручники, знущальну іпотеку та інші «реформи від влади», а у відповідь отримували повне несприйняття. Особливо гостро критичним вийшов образ «Януковича» у виконанні уповноваженого представника від «Батьківщини молодої» Олександра Бербеки – в короні, з істеричними криками про допомогу до охорони, з показовим невмінням простих, елементарних речей – тримати в руках віник.
Акція зібрала кілька десятків глядачів, які щиро сміялися з сатиричної постановки і цілком поділяли думку молоді. А влада, з якої сміються – не страшна.

peredplata