Прокуратура хоче, аби Кіцен сидів довго

Прокуратура хоче, аби Кіцен сидів довгоВироком Новоселицького райсуду Чернівецької області директор ПП «Захід-Зем» К.В., колишній голова Герцаївської райдержадміністрації і депутат цієї ж райради К.О., колишній начальник відділу земельних ресурсів РДА Р.М. засуджені за те, що упродовж серпня 2007-го – вересня 2008 р., зловживаючи службовим становищем, неправомірно видали 28 державних актів на право власності на земельні ділянки, незаконно вилучивши із сільськогосподарського обігу 26,4 га землі. Таким чином за незаконну зміну цільового призначення земель вони спричинили державі збитки на суму понад 1,5 млн. грн. Так повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області
Крім того, директор ПП отримав від громадянина О. за незаконне виготовлення технічної документації по зміні цільового призначення цих земельних ділянок винагороду в сумі 90 тис. доларів США (в тому числі і для передачі службовим особам райдержадміністрації).
За такі «діяння» суд призначив покарання: директору ПП – 5р. 4міс. позбавлення волі з позбавленням права займати керівні посади терміном на 3 роки з конфіскацією майна; колишньому голові Герцаївської райдержадміністрації – позбавлення волі на 3р. 6міс. з позбавленням права займати керівні посади терміном на 3 роки; колишньому начальнику відділу земельних ресурсів – також позбавлення волі на 3р. 6міс. з позбавленням права займати керівні посади терміном на 3 роки. На підставі ст.75 КК України його звільнено від відбування основного покарання з іспитовим терміном 2 роки.
У зв’язку з тим, що засудженим призначено надто м’яке покарання, яке не відповідає ступеню тяжкості скоєного ними злочину (тяжкий злочин), прокуратура внесла апеляцію до Апеляційного суду Чернівецької області з проханням вирок Новоселицького райсуду скасувати і призначити фігурантам цієї резонансної кримінальної справи суворіший.