Партія Регіонів: Незалежність нічого не принесла. Не потрібно святкувати те, чого немає

Партія Регіонів: Незалежність нічого не принесла. Не потрібно святкувати те, чого немаєЗаступник керівника фракції Партії регіонів у Верховній Раді Вадим Колесніченко вважає, що незалежність нічого не принесла громадянам України, двадцять років йшло проїдання спадщини СРСР.

Про це він повідомив в рамках експертного опитування Дніпропетровської філії Інституту Горшеніна \”Чому Президент України скасував проведення параду на День Незалежності?\”.

\”На сьогоднішній день в Україні є більш важливі пріоритети – боротьба з бідністю, вирішення соціальних проблем, які потрібно вирішувати сьогодні, а не завтра. А паради у нас обов\’язково будуть, коли будемо жити краще. Однак є свята, які за оцінками фахівців, об\’єднують всю країну, а є молоді свята, які стануть святами з часом. 9 травня об\’єднує всіх без винятку громадян України. На сьогоднішній день, незалежність нічого не принесла, тільки двадцять років проїдалося те, що отримали від СРСР\”, – зазначив Колесніченко.

На його думку, коли святкування Дня Незалежності зможе подарувати почуття власної гідності, демократії і свободи Україні, тоді це буде загальним святом.

\”Не потрібно натужно святкувати те, чого немає. У цьому немає необхідності\”, – сказав Вадим Колесніченко.

Нагадаємо, 15 липня Президент України Віктор Янукович підписав указ, яким скасував парад військ на День Незалежності.
censor.net.ua