Москаль: в Україні кримінальні угруповання заправляють цілими областями

Москаль: в Україні кримінальні угруповання заправляють цілими областямиДеякі області в Україні повністю контролюються кримінальними авторитетами або угрупуваннями.

Про це заявив народний депутат від НУ-НС Геннадій Москаль в інтерв’ю Радіо Свобода.

За його словами, організованій злочинності та кримінальним авторитетам зараз живеться \”набагато легше\”, ніж за президентства Леоніда Кучми та Віктора Ющенка.

\”Питання в тому, що сьогодні для них – повний рай і повна свобода. Деякі області сьогодні повністю контролюються кримінальними авторитетами, кримінальними угрупуваннями. І це не тільки я кажу\”, – зазначив Москаль.

За його інформацією, кримінальні авторитети контролюють територію через голів облдержадміністрацій, мерів міст, голів райдержадміністрацій.

\”Координують, керують ними і, будемо казати, наставляють на шлях істинний кримінальні авторитети\”, – стверджує Москаль.

\”Це визнав сам президент, коли дав доручення, після поїздки в Запоріжжя, розібратися з кримінальною ситуацією, тому що група кримінальних авторитетів захопила там владу. Таке в Миколаєві, в багатьох інших областях\”, – сказав депутат.

\”У Сумах злодій у законі на прізвисько (по-російськи \”поганяло\”) Лєра фактично через своїх підлеглих контролює всю область: губернатора, мера, голів районних державних адміністрацій. Слухайте, такого не було за 20 років незалежності України\”, – зазначив Москаль.

Нагадаємо, напередодні 14 квітня в Дніпропетровську був застрелений бізнесмен Геннадій Аксельрод. Деякі ЗМІ припустили, що однією з причин вбивства могли виявитися багатомільйонні борги.

Джерело

Новини Партнерів