У Чернівцях інвалід викликав у собор саперів, пожежників і лікарів

У Чернівцях інвалід викликав у собор саперів, пожежників і лікарівСьогодні на спецлінію міліції в Чернівецькій області надійшло анонімне повідомлення про те, що на вулиці Руській, 28, в приміщенні собору \”Успіння Пресвятої Богородиці\” Українській греко-католицькій церкві закладена бомба.

Як повідомили кореспонденту УНІАН у Секторі зв\’язків з громадськістю УМВС України в Чернівецькій області, співробітники УМВС та ГУ МНС евакуювали з приміщення церкви 8 віруючих.

В ході обстеження приміщень та прилеглої території працівниками вибухо-технічної служби УМВС та ГУМНС, з використанням службових собак, вибухових пристроїв або вибухонебезпечних предметів виявлено не було. Через годину робота собору була відновлена.

За гарячими слідами протягом 15 хвилин співробітниками карного розшуку, слідчо-оперативної групи і УДАІ УМВС за вчинений був затриманий 25-річний чернівчанин.

Правоохоронні органи встановили, що \”жартівник\” – інвалід 2-ї групи, ніде не працює, з хуліганських спонукань з таксофона повідомив про закладення вибухівки в приміщенні собору УГКЦ.

За словами затриманого, у такий спосіб він вирішив переконатися, як спрацюють відповідні служби\”. Як з\’ясували правоохоронці, чоловік зателефонував у чотири служби відразу. У МНС він повідомив про пожежу в церкві, в міліцію – про замінування, у \”швидку допомогу\” про те, що одному із служителів церкви погано, а в газову аварійну службу повідомив про витік газу. Крім того, напередодні він також дзвонив по телефону в міліцію і повідомив про пожежу в синагозі.

Зараз вирішується питання про порушення кримінальної справи за ознаками злочину, передбаченого частиною 1 статті 259 Кримінального кодексу України, і обрання запобіжного заходу відносно затриманого.
Джерело