Депутатка з “Радикальної партії” здала Ляшка: що він приховує і ким фінансується?

Народна депутатка від Радикальної партії Ляшка Оксана Корчинська заявила, що її фракція “продає голоси” олігарху Ахметову, узгоджує більшість голосувань у ВР з “Опозиційним блоком”, а лідера РПЛ Олега Ляшка цікавлять лише гроші й піар.

Як передає “Новинарня“, про це Корчинська сказала в кулуарах парламенту у вівторок, 20 листопада, в ефірі каналу “Прямий”.

Таким чином Корчинська відреагувала на критику Олег Ляшка з приводу її участі в інциденті з журналістом каналу NewsOne у неділю на пікеті проти “маршу трансгендерів”. Ляшко виступив з вимогою до Корчинської скласти мандат.

“Це ситуація не сьогоднішнього дня. Це вже три роки, як Олег Ляшко вимагає, щоби я склала мандат, так як я відмовилася голосувати, продавати свої голоси кільком олігархам. В першу чергу Ахметову”, – сказала Оксана Корчинська.

“Фракція Радикальної партії давно працює з цим олігархом (Ахметовим – “Н”), і більшість голосувань абсолютно синхронно узгоджуються з Опозиційним блоком”, – заявила депутатка.

За словами Корчинської, вони з РПЛ фактично припинили співпрацю “три роки тому, коли я не погодилася кілька разів голосувати так, як було вигідно Ахметову”.

“Уже більше двох років я не вітаюся ні з Олегом Ляшком, ні зі всіма членами фракції, окрім тільки пана Юрія Шухевича. Це єдна людина, із яким я вітаюся, розмовляю і якого так само Ляшко регулярно звинувачує, коли він голосує за ті закони, які важливі для України… А Ляшку не заплатили, і він або не голосує, або він їх просто саботує”, – пояснила Оксана Корчинська.

Як приклад вона навела голосування 20 листопада за зняття депутатської недоторканності зі Станіслава Березкіна – “фракція [Радикальної партії Ляшка] не проголосувала за зняття недоторканності, бо з ними не домовилися”.

“Тому мова йде не про сьогоднішній конфлікт. А позаяк Ляшко за останні місяці заплатив “Ньюз вану” кілька мільйонів гривень за рекламну кампанію. Я ж вважаю, що “Ньюз ван” – це є проросійський канал, канал пропаганди Кремля, яким практично управляє Путін через маріонетку Медведчука”, – додала Корчинська.

За словами депутатки, під час мітингу в парку Шевченка вона попросила знімальну групу каналу NewsOne відійти від “добровольців” і не провокувати їх на конфлікт.

“А оскільки для Олега Ляшка головне гроші й голоси “Ньюз вану”, він категорично не згоден… Він вірить тільки в те, що владу можна купити, в тому числі через канал”, – заявила Корчинська.

“Цей конфлікт відбувається вже кілька років. Ляшка не цікавить моя робота на фронті. Він кілька років тому сказав: якщо я (Корчинська) їжджу на фронт без камер – його це не цікавить. Його цікавить тільки піар. Тому я неформатний депутат і не можу “гідно” представляти його так звану “команду”, – резюмувала Оксана Корчинська.

Раніше 20 листопада лідер Радикальної партії Олег Ляшко виступив із вимогою до депутатки своєї фракції у Верховній Раді Оксани Корчинської скласти мандат і пройти психіатричне обстеження.

“Нормальна людина на журналіста б не нападала. У неї дах поїхав. Тому вона бере і нападає на журналістів”, – заявив Ляшко в кулуарах ВР.

“Насправді [Корчинська] два роки жодного зв’язку з фракцією немає, тому що хвора на голову”, – додав він.

Таким чином лідер РПЛ прокоментував інцидент за участю кореспондента телеканалу NewsOne Богдана Амінова 18 листопада в парку Шевченка в Києві. Під час прямого включення Амінов, жваво жестикулюючи, підійшов упритул до групи радикалів, які виступали проти “Транс-маршу” з нагоди Дня пам’яті трансгендерних людей, та які загинули насильницьким шляхом. Депутатка Оксана Корчинська взялася відводити його від натовпу. В цей час один із молодиків плюнув Амінову в обличчя (див. відео вище). Кореспондент написав заяву в поліцію, повідомляють на сайті телеканала.

ОНОВЛЕНО. На захист дружини став Дмитро Корчинський, доповнивши обвинувачення на адресу Ляшка у соцмережі: