Електронні прилади та комплектуючі вартістю майже 250 тисяч гривень вилучено на кордоні з Румунією

Факт адмінправопорушення встановлено співробітниками Чернівецької митниці ДФС спільно з працівниками Управління захисту економіки у Чернівецькій області та Управління СБУ в Чернівецькій області за результатами аналізу ризиків, проведення аналітично-пошукової роботи та посилення контролю за переміщенням вантажів.

Під час здійснення догляду особистих речей, пред’явлених до митного контролю мешканцем Вінницької області, який прямував з Румунії до України через пункт пропуску «Порубне-Сірет» в якості пасажира автомобіля «KIA SOUL», було виявлено приховані від митного контролю електронні прилади та комплектуючі (мікросхеми, флеш-накопичувачі). Вказані предмети знаходились у трьох картонних коробках.

Слід зазначити, що водій автівки та вказаний громадянин до митного контролю надали контрольний талон для проходження митного контролю по «зеленому коридору», чим своїми діями заявили про відсутність у них будь-яких товарів, переміщення яких через митний кордон України обмежено чи заборонено законодавством України.

У відношенні вінничанина співробітники митниці запровадили справу про порушення митних правил за частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Вартість вилученого товару склала майже 250 тисяч гривень.

 

Інформує Чернівецька митниця.

Новини Партнерів