Наркодилерів засудили за незаконне виготовлення, перевезення, зберігання і збут особливо небезпечних наркотичних засобів

Шевченківський районний суд м.Чернівців підтримав позицію державного обвинувача і визнав винними та засудив до суворої міри покарання чотирьох членів організованої злочинної групи за незаконне виготовлення, перевезення, зберігання і збут особливо небезпечних наркотичних засобів.

Так, 42-річний чернівчанин Олег С., згідно з вироком суду, отримав остаточну міру покарання у вигляді 8 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому на праві власності майна, за виключенням житла, з позбавленням права займатися діяльністю, пов’язаною з торгівлею, на строк 2 роки.

А троє інших учасників цієї групи: 36-річна чернівчанка Наталія С., 35-річний житель обласного центру Сергій Г. та 33-річний львів’янин Любомир Ш. – засуджені до покарання у вигляді 8 років позбавлення волі теж з конфіскацією всього належного на праві власності майна, за виключенням житла, з позбавленням права займатися діяльністю, пов’язаною з торгівлею, на строк 2 роки, повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області.

Новини Партнерів