УНА-УНСО оголосило загальну мобілізацію на захист Вкраїни

УНА-УНСО оголосило загальну мобілізацію на захист ВкраїниЯк повідомляє gazeta.ua, голова УНА-УНСО, син головнокомандувача УПА Юрій Шухевич підписав наказ про всеукраїнську мобілізацію в лави організації на захист України.

У документі, зокрема, йдеться про те, що \”сьогоднішня влада крок за кроком здає територію (Харківські угоди), принижує церкву (візити московського патріарха), душить мову (закон Ківалова-Колесніченка), знищує армію (скорочення чисельності армії до 2015 року до 70 тис.)\”.

Як наслідок, Шухевич наказав усім керівникам обласних і місцевих структур УНСО в Україні провести набір громадян від 16 до 50 років і мобілізацію членів організації УНА-УНСО.

Крім того, він закликав організувати вишкільні табори, а політреферентуру – провести роз\’яснювальну роботу серед населення.

\”Ми самі знаємо, що армія є гарантом спокою у будь-якій державі. На жаль, ми такої гарантії не маємо, бо за вказівкою президента до 2015 року армія буде скорочена до 70 тисяч. То що, залишаться одні генерали і ад\’ютанти? Але на то місце збільшується чисельність міліції. То робиться для того, щоб тримати народ у покорі і зробити їх повними рабами\”, – пояснив голова Львівської обласної організації УНА-УНСО Петро Байса.

Усі місцеві організації УНСО будуть тренувати охочих.

\”Як це буде технічно, ми ще не вирішили. Скоро це питання вирішиться у Києві, – відзначив Байса. – Ми звернемося до всіх структур і організацій УНСО, а потім будемо набирати у вишкільні табори, вести роз\’яснювальну роботу\”.

Вишколи розпочнуться в другій половині червня і триватимуть до виборів.

\”Ми хочемо, щоб наша молодь була готова до всіх випадків. В армії зараз нічому не вчать, кажуть мені багато хлопців, які відслужили. Розформовуються військові частини, офіцери ходять так, як на роботу, щоб отримати чергове звання і підвищення заробітної платні\”, – констатував унсовець.

Джерело та світлина

peredplata