У Чернівецькій області затримали контрабандистів та позашляховик з цигарками

У Чернівецькій області прикордонники затримали двох контрабандистів, які разом зі спільниками спробував переправити сигарети позашляховиком. Про це повідомляє прес-служба Чернівецького прикордонного загону.

Учора по обіді, перевіряючи інформацію від співробітників оперативних підрозділів Західного регіонального управління Держприкордонслужби, групою реагування відділу «Селятин» зупинено авто високої прохідності, яким «пачкарі» спробували перевести тютюнові вироби до сусідів.

Позашляховик марки «NISSAN Patrol» іноземної реєстрації прикордонники зупинили за 300 метрів від кордону з Румунією. При спробі зупинити транспортний засіб три особи, що знаходилися в салоні автомобіля вдалися до втечі. Чоловіки втікали з такою швидкістю, що забули свого поплічника разом з товаром. Аби зупинити втікачі, які на попередження прикордонників не реагували, правоохоронцям довелося стріляти у повітря. Надалі, в ході пошукових заходів прикордонники затримали ще одну особу, ймовірніше чоловік є одним із втікачів.

За попередньою інформацією один із затриманих є мешканцем населеного пункту Путила. На обох чоловіків очікує адміністративна відповідальність за спробу порушення державного кордону та злісну непокору законним вимогам представника Державної прикордонної служби України.

Відносно транспортного засобу й сигарет марки «Compliment», то їх наданий час доставляють до прикордонного підрозділу, а після перерахунку буде передано компетентним органам.

Тривають заходи щодо з’ясування всіх обставин даного правопорушення.