Розстріл депутатів на Буковині – місцеві розборки, – міліція

Розстріл депутатів на Буковині - місцеві розборки, - міліціяУ місті Вашківці Вижницького району Чернівецької області увечері 15 червня у місцевому барі під час перегляду футбольного матчу виникли розборки між місцевими мешканцями та групою, що прибула з села Брусниця Кіцманського району. Прибулі були озброєні травматичною зброєю і у барі вчинили стрілянину. Під час стрілянини загинув місцевий мешканець Роман Ставчанський. Ще двоє – сини колишнього мера Вашківців Володимира Гараса Віталій та Юрій поранені і перебувають у лікарні.

Про це molbuk.ua повідомив начальник УМВС в Чернівецькій області Микола Харабара.

Віталій Гарас отримав поранення у груди. Юрій Гарас – поранення у шию.

За попередньою інформацією, у братів Гарасів на фестивалі \”На гостини до Івана\” виник конфлікт з мешканцем Брусниці, який має під собою давнє підгрунтя. Ніби між ними була бійка. Ображений зібрав свою компанію і прибув увечері до Вашківців. Там і влаштував стрілянину у барі.

Тіло загиблого наразі направлено до судово-медичної експертизи Чернівців, де і буде остаточно встановлено причини його смерті. За попередніми даними, Роман С. мав проблеми із серцем.

Здійснюється перевірка усіх обставин інциденту.

Як повідомляє прес-служба партії \”Фронт змін\”, Віталій Гарас є депутатом Вижницької районної ради, а Юрій Гарас – депутатом Вашківецької міської ради від \”Фронту змін\”.

Віталій Гарас отримав три кульові поранення. Йому зроблено операцію. Юрія Гараса із складним пораненням перевезли в обласну лікарню.

Лідер партії \”Фронт Змін\” Арсеній Яценюк звернувся до Генпрокурора з проханням взяти розслідування справи під особистий контроль.

Джерело