Брехуни-регіонали

Брехуни-регіоналиРозумних людей на Буковині та в Україні обурюють цинічні та брехливі заяви партії регіонів і їх фракцій у міській та обласній радах.
У цих заявах партія регіонів клеймить ганьбою фракції «Фронт Змін», ВО «свобода» та п’ять депутатів, яких контролює Іван Мунтян. Нібито депутати цих фракцій винуваті у тому, що не відбулася позачергова сесія облради. Через це люди в області страждають. Насправді, регіонали брешуть. Вони кажуть, що небажання брати участь у сесії опозиції вплинуло на зірвання її.
Ми підрахували: аби сесія відбулася треба всього 53 депутати. Партія регіонів нині налічує 49 депутатів, повністю під нею лежить «Наша Україна» з 8-9 депутатами і колишні бютівці, як мінімум 12 депутатів. Ще троє з інших партій під контролем ПР. і виходить, що партія регіонів володіє 72 мандатами і конролює їх. Тож без опозиції реіонали можуть творити, що захотять. Вони так і роблять. Але тепер вони і знахабніли наніц. Пішли у відпустки, на море-океани, а «Фронт Змін» і «Свободу» та Івана Мунтяна звинувачують. У чому? У тому, що самі шкодять буковинцям і не приходять на сесії.
За кого ви нас маєте?.. За лохів?.. Козлів?..