Засуджено двох братів, які посеред вулиці пограбували чернівчанина

У Шевченківському районному суді м. Чернівців розглядалось кримінальне провадження за обвинуваченням двох мешканців Чернівців у грабежі.

Обвинувачення у вказаному кримінальному провадженні підтримала Чернівецька місцева прокуратура.

Під час судового розгляду встановлено, що вночі, 3 червня, двоє братів перебуваючи біля зупинки громадського транспорту «26 Кільце», розташованої по вул. Комарова, що в Чернівцях, познайомились із місцевим мешканцем. У ході розмови, чоловік запропонував братам провести його додому, на що останні радо погодились, розуміючи, що останній перебуває у стані алкогольного сп’яніння, а на ньому золотий ланцюжок.

Знаходячись біля потерпілого молодший брат штовхнув його, а старший – зірвав з шиї ланцюжок з хрестиком загальною вартістю 18 000 грн, після чого правопорушники  втекли з місця скоєння злочину.

Суд визнав винними чоловіків у скоєнні грабежу. Зважаючи на те, що старший брат вчинив злочин в період не погашеної та не знятої судимості йому призначено покарання у виді 4 років позбавлення волі.

Молодшому призначено покарання у виді 4 років позбавлення волі  із застосування ст. 75 КК України. Його звільнено від відбування призначеного основного покарання, якщо він упродовж одного року шести місяців іспитового строку не вчинить нового злочину.

Пресслужба прокуратури Чернівецької області.