НІ КАПІТУЛЯЦІЇ!

 Сьогодні о 19:00 до Офісу Президента України !!! 

Сьогодні почалося «розведення військ» на ділянках в Золотому і найближчим часом почнеться у Петровському. Є розбіжності в заявах представників влади, але зважаючи на той факт, що відбувається засідання ТКГ у Мінську, стає очевидним, що відступ може початися з дня на день. Заяви влади мають на меті розпорошити протестний потенціал та дезорієнтувати суспільство. Цьому передували пропагандистське шоу, яке на лінії розмежування влаштував Президент України та масована інформаційна кампанія в ЗМІ. В український медіа-простір зусиллями нашої влади внесена хибна думка, що українці втомилися від війни і готові на мир фактично на будь-яких умовах.

Дії влади з «розведення військ» наразі подаються як вимушена реакція на «прохання народу», коли публічно очільники нашої держави проти капітуляції, проти здачі українських територій, але – «змушені» йти на поступки агресору, оскільки так «хоче народ України». При цьому влада свідомо ігнорує той багатомільйонний голос українського народу, який каже своє #ні_капітуляції, вийшодячи на майдани українських міст. Влада ігнорує жертовний чин українських добровольців, які зараз знаходяться беззбройні на ділянці розведення і яких менше ніж добу тому обстрілював ворог.

Рух опору капітуляції попереджає владу про недопустимість будь-яких дій, які ставлять під загрозу суверенітет України, життя та безпеку її громадян. Ми застерігаємо від попушення Конституції України. За всі наслідки, які матимуть ці незаконні дії, будуть відповідати ті, хто ці рішення ухвалював і виконував.

Ми прийдемо сьогодні о 19:00 до Офісу Президента України наголосити на тому, що:

• Українське суспільство не підтримує «розведення» військ, яке все більше виглядає як відступ, без об’єктивних на те причин;
• Рух опору капітуляції попереджає владу, що не можна ігнорувати думку більшості українських громадян та діяти всупереч національним інтересам.

Закликаємо всі патріотичні сили, які підтримують наші наміри, долучитись до цієї акції! Без партійних прапорів, без внутрішнього поборення, але з єдиним прагненням – захистити свободу, національну ідентичність, демократію та цивілізаційний вибір України.

І не забудьте сьогодні #ЖовтийСкотч