Панчишин збирає кошти на похід в парламент

Панчишин збирає кошти на похід в парламентКандидатy в депутати по 204-ому виборчому округу, екс-мер Новодністровська Русланy Панчишинy збирають кошти у виборчий фонд.

Ось про що йдеться в зверненні до виборців від імені голови виборчого штабу кандидата Олексія Крикливця:

Шановні виборці!

Звертаємо увагу всіх, кому небайдужа доля України, хто бачить її майбутнє за молодою, ініціативною та освіченою елітою, тих, хто мріє, щоб у нашій рідній державі запанувала законність, справедливість та порядок!

Панчишин Руслан – відомий на Буковині борець за справедливість, котрий власними справами, а не на словах довів, що можна боротися із «системою», має на меті виступати за права українського народу та захищати його інтереси в парламенті України.

Проте виборча кампанія потребує серйозних грошових витрат і, щоб не залежати від олігархів, а потім бути їм зобов’язаним, ми просимо підтримати кандидата в народні депутати України Панчишина Руслана Ігоровича, який балотується по одномандатному виборчому округу № 204 як безпартійний самовисуванець, шляхом перерахування внесків до його виборчого фонду.

Надаємо реквізити для добровільного внесення коштів на рахунок кандидата в народні депутати України Панчишина Руслана Ігоровича, який балотується по одномандатному виборчому округу № 204:

Панчишин Руслан Ігорович,

Р/р. 26432000200864, в ПУАТ «ФІДОБАНК»
МФО 300175, ЄДРПОУ 2909203318

Новини Партнерів